השכרת מכשיר טאבלט

עם תחילת מהפכת התקשורת הסלולרית והחדירה של מכשירי הטלפון הניידים ושלל עולמות התוכן שהם מציעים, התפתח ונוצר צורך חדש – הציבור דרש מחשב בעל הניידות של מכשיר הטלפון הסלולרי (הסמארטפון), אך בעל היכולות וגודל המסך של מחשב נייח (או לפחות של מחשב נישא, לפטופ). בעוד הטלפון הסלולרי מאפשר שימוש ומיצוי מקיף של רשת התקשורת הסלולרית והאינטרנט, המכשירים עצמם הם בעלי מסך מזערי ואינם מספקים את חווית השימוש אליה התרגל הציבור מהמחשב האישי. כך נוצרה הקרקע לכניסת הטאבלט, מחשב הלוח הנייד. הטאבלט משלב את הניידות ומסכי המגע של הטלפונים החכמים (סמארטפונים) עם גודל המסך והיכולות הטכניות של המחשבים הנייח (או הנישאים).

טאבלט לכל כיס

מכיוון שמחיריהם של מכשירי הטאבלט הם רחוקים מלהיות זעומים, מציעה חברת Mayer PC שירות השכרת מכשירי טאבלט (מחשב לוח) במחיר שווה לכל כיס. חברת Mayer PC משכירה רק מכשירי טאבלט מתקדמים של חברות הענק סאמסונג ו-LG אשר פועלים עם מערכת ההפעלה של גוגל – אנדרואיד. מערכת ההפעלה הינה ידידותית ביותר למשתמש ותומכת ברוב המוחלט של האפליקציות ושירותי הרשת הקיימים כיום.

מוצרים נלווים

חברת Mayer PC תספק, בנוסף להשכרת מכשיר הטאבלט, מטען חשמלי, מגן למכשיר הטאבלט (מחשב לוח) עצמו ומגן למסך המכשיר, המאפשרים שימוש רציף ובטוח ללא חשש מנזקים, בשימוש סביר והגיוני.

תמיכה ושירות

תמיכה וליווי אישי טלפוני של חברת Mayer PC ינתנו במספר טלפון 0583233283 בשעות פעילות החנות.

איסוף מכשיר הטאבלט

איסוף מכשיר הטאבלט (מחשב לוח) יתבצע בחנות Mayer PC או באמצעות שליח בתוספת תשלום סמלי.

החזרת מכשיר הטאבלט

החזרת מכשיר הטאבלט (מחשב לוח) תתבצע אף היא בחנות Mayer PC עצמה או על ידי שליח בתוספת תשלום סמלי.

פשטות ובטיחות

מכשירי הטאבלט המושכרים על ידי חברת Mayer PC הינם מהמתקדמים בשוק ובשילוב עם מערכת ההפעלה המהפכנית של גוגל, אנדרואיד, מציעים חווית שימוש פשוטה ונוחה. כל מכשירי הטאבלט המוצעים להשכרה על ידי החברה עוברים תהליך של איפוס ומחיקת הנתונים, ולכן לא קיים חשש של בעיות אבטחת מידע ונתונים. המכשיר המושכר יגיע בדיוק כמו מכשיר חדש שנקנה בחנות במחיר מלא.