השכרת כרטיס סים בעל חבילת גלישה

מכשירי הטלפון הסלולריים הפכו לחלק אינטגרלי מחיי היום יום שלנו, ומאפשרים לכל אדם המחזיק בהם חיבור מהיר וישיר לרשת האינטרנט, לרשתות החברתיות, לקרובי משפחה בארץ ובעולם ולסביבת העבודה. אם הייתם אומרים לאדם ממוצע לפני עשרים שנים שניתן יהיה לגשת לכל פריט מידע שאי פעם נוצר (מוסיקה, ספר, סרט או כל פריט ידע אנציקלופדי) ממכשיר שאינו גדול מכף יד ממוצעת, מכל מקום בעולם, רוב הסיכויים שהוא היה צוחק עליכם, מכיוון שמכשירי הטלפון הסלולריים אכן גובלים במדע הבדיוני שהפך למדע זמין ביותר.

כרטיס הסים וחשיבותו לתפעול מכשיר הטלפון הסלולרי

על מנת להשתמש בפלא שהוא מכשיר טלפון סלולרי נדרש הלקוח להשתמש בכרטיס זיהוי ייחודי, המתחבר אל הרשת הסלולרית ומאפשר מעבר נתונים בין המכשיר לבין חברת הסלולר. הכרטיס הינו כרטיס אישי ולכן ניתן להעביר אותו ממכשיר למכשיר ולהשתמש בו שימוש רציף ללא צורך באיפוס או בצריבת מידע על המכשיר הסלולרי עצמו.

ניתוק הצורך מחוזים

חברת Mayer PC מאפשרת השכרת כרטיס סים חכם בעל חבילת גלישה לכל דורשת או דורש ובכך משחררת את הלקוח מהצורך להתחייבויות ארוכות טווח וחתימה על חוזים הגובלים בבלתי קריאים, רק על מנת להשתמש במכשיר סלולרי. כרטיס הסים יוכל ללוות אתכם ממכשיר סלולרי אחד למשנהו ואפילו למכשירי טאבלט תומכי חיבור לרשת סלולרית.

תמיכה ושירות

תמיכה וליווי אישי טלפוני של חברת Mayer PC ינתנו במספר טלפון 0583233283 בשעות פעילות החנות.

איסוף כרטיס הסים

איסוף כרטיס הסים יתבצע בחנות Mayer PC או באמצעות שליח בתוספת תשלום סמלי.

החזרת כרטיס הסים

החזרת כרטיס הסים תתבצע בחנות Mayer PC עצמה או על ידי שליח בתוספת תשלום סמלי.

השכרת כרטיס סים חכם הינו הפתרון היעיל ביותר

בין אם אתם בטיול, ביקור מולדת או זקוקים לכמות גדולה של קווים סלולריים ואפשרויות גלישה, השכרת כרטיס הסים מחברת Mayer PC היא הפתרון הנוח והקל ביותר, המאפשר את מגוון השירותים שמציעות חברות הסלולר – שיחות, שליחת מסרונים והודעות, שימוש ברשת הסלולרית ועוד – ללא חתימה על חוזים דרקוניים או התחייבויות ארוכות טווח.