השכרת מדפסת

הוזלת מחירי המחשבים הביתיים הביאה לייעול בתהליכי העיבוד והגשת הנתונים הממוחשבים וכיום ניתן לבצע פעולות שבעבר הצריכו הוצאות כספיות נכבדות ועבודה עם גורמים מקצועיים, בסביבת העבודה הביתית, במחירים שפויים. אך עם השפע הגיעו גם בעיות, מכיוון שלא ניתן לרכוש את כל המוצרים הנלווים הדרושים לעבודה יעילה. מדפסת היא אחד המכשירים שרבים מאיתנו צריכים, אך לא מוכנים לרכוש בעצמם, עקב העובדה שאינם משתמשים בה בצורה יומיומית. רוב פעולות ההדפסה של הקהל נטול המדפסות מתבצע בחנויות הדפסה במחירים הרבה יותר גבוהים ממחיר ההדפסה עצמה.

הפתרון – השכרה

חברת Mayer PC מצאה דרך לענות על צרכי ההדפסה הביתיים – השכרת מדפסת לפי דרישה. מעבר לעובדה שההשכרה חוסכת כסף, היא חוסכת גם זמן מעצם העובדה שהמדפיסה או המדפיס אינם נדרשים לצאת מהבית על מנת לבצע את פעולת ההדפסה. ההדפסה עצמה מתבצעת בבית וגם האיסוף וההחזרה של מכשיר המדפסת והציוד הנלווה יכולים להתבצע על ידי שליח. בנוסף, המדפסת משלבת ארבעה מוצרים – מדפסת, סורק, פקס ומכונת צילום ומוכנה לעבודה עם דיו ונייר סטנדרטיים.

מוצרים נלווים

חברת Mayer PC תספק, בנוסף למדפסת עצמה, מחסנית דיו שחור-לבן ומחסנית דיו צבעוני, המאפשרים הדפסה איכותית בשלל צבעים, מטען חשמלי וחיבור למחשב בעזרת כבל ושקע USB סטנדרטי. בנוסף לחיבור הקווי, בתוך המדפסות עצמן קיים אמצעי המאפשר חיבור אלחוטי למחשב באמצעות טכנולוגיית Bluetooth או דרך הרשת הביתית.

תמיכה ושירות

תמיכה וליווי אישי טלפוני של חברת Mayer PC ינתנו במספר טלפון 0583233283 בשעות פעילות החנות.

איסוף המדפסת והמוצרים הנלווים

איסוף המדפסת והציוד הנלווה יתבצע בחנות Mayer PC או באמצעות שליח בתוספת תשלום סמלי.

החזרת המדפסת והמוצרים הנלווים

החזרת המדפסת והציוד הנלווה תתבצע אף היא בחנות Mayer PC עצמה או על ידי שליח בתוספת תשלום סמלי.

מהפכת הצרכנות אצלכם בבית

בעזרת שירותי השכרת המדפסות של חברת Mayer PC תוכלו להדפיס עבודות, מאמרים או כל טקסטים ותמונות אחרים, בנוחות של ביתכם, באיכות שאינה יורדת מכל מקום המספק שירותי הדפסה מחוץ לבית. הפשטות והיעילות של השירות יאפשרו לכל אחת ולכל אחד להדפיס כאוות נפשו בצבעוני או בשחור-לבן ולהחזיר את המדפסת עם סיום הפרוייקט או העבודה לה נדרשה המדפסת.