השכרת מחשבים ניידים ומחשבים שולחניים

על מנת לענות על הצורך העולה במחשבים אישים בלי להכנס להוצאות מיותרות, חברת Mayer PC מציעה שירות השכרת מחשב נייח או נייד באיסוף עצמי או באמצעות שליח (בתוספת תשלום).

ציוד נלווה למחשבים המושכרים

Mayer PC תספק, בנוסף להשכרת המחשב הנייד או הנייח, עכבר, מטען ותיק (למחשבים הניידים). לנוסעים לחו"ל יסופק מתאם אוניברסלי המתאים לכל רשת חשמל עולמית.

תמיכה ושירות

תמיכה וליווי אישי טלפוני ינתנו במספר טלפון 0583233283 בשעות פעילות החנות. בזמנים אחרים ובעת הצורך ינתן פתרון מיוחד – על כל מחשב מותקנת תוכנה לשליטה מרחוק המאפשרת לטכנאים של חברת Mayer PC לטפל בכל בעיה גם בעת שהיה בחו"ל, כל עוד המחשב מחובר לאינטרנט.

איסוף המחשב

איסוף המחשב הנייח או הנייד יתבצע בחנות Mayer PC או באמצעות שליח בתוספת תשלום סמלי.

החזרת המחשב

החזרת המחשב הנייח או הנייד תתבצע בחנות עצמה או על ידי שליח בתוספת תשלום סמלי.

השכרת מחשב או מחשב נייד ב-Mayer PC היא הבחירה הנבונה והבטוחה ביותר

חברת Mayer PC משכירה מחשבים נקיים לגמרי עם מאה אחוזי הגנה. כל מחשב שמוחזר עובר מחיקה מלאה והתקנה מחדש של מערכת ההפעלה, תהליך המבטיח השמדה של כל וירוס או תוכנת רוגלה שבטעות הועלו למחשב, ובנוסף מחיקה של כל חומר שהושאר על המחשב – מסמכים, סיסמאות, פרטי כרטיס אשראי, פרטי חשבונות דואר אלקטרוני או כל פרטי זיהוי אחרים שנשארו על המחשב יושמדו. כמו כן המשכיר מקבל מחשב נקי לגמרי, עובדה הגורמת למחשב המושכר לעבוד בצורה חלקה יותר.

השכרת מחשב נייח או נייד בחברת Mayer PC היא פתרון יעיל ובטוח לכל המעוניין במחשב לתקופות קצרות או ארוכות, אך אינו מעוניין בהוצאות הכרוכות ברכישת מחשב. המשכיר יקבל מחשב נקי, חזק ומותאם לצורכו הבלעדי ללא חשש מוירוסים, תוכנות רוגלה או המצאות פרטים מזהים אישיים לאחר החזרת המחשב לחנות. אנשי הצוות של Mayer PC יספקו שירות טכני ומענה על כל שאלה בטלפון או באמצעות שליטה מרחוק. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם אנשי הצוות במספר טלפון 0583233283.