השכרת מסך מחשב

מחשבים ביתיים אישיים כבר אינם מוצרי יוקרה המסמלים מעמד וסטטוס נחשקים, אלא כלי עבודה, משחק או תפעול יום יומי המשמשים את רוב האוכלוסיה, הן הבוגרת והן הצעירה. עקב העובדה שמסכי המחשב מהווים חלק בלתי נפרד מחווית השימוש במחשבים עצמם, נוצר צורך לספק מסכים כאשר למשתמשת או למשתמש יש רק מחשב נייח ללא מסך או מחשב נייד בעל מסך קטן יחסית, והם זקוקים לפתרון אשר יעזור להם לקבל את חווית השימוש המלאה במחשבים האישיים, בלי להכנס להוצאות עצומות הכרוכות ברכישת מסכים איכותיים ויקרים.

הפתרון – השכרת מסך מחשב

על מנת לענות על הצורך במסכים במחיר נמוך למשתמשי מחשבים אישיים ללא מסך בבית, חברת Mayer PC מציעה לכלל הציבור שירותי השכרת מסכי מחשב בגודל הרצוי בעלי חיבור VGA, DVI או HDMI לפי הצורך וקבלת המסך עצמו בחנות של Mayer PC או באמצעות שליח. המסכים הינם מהמתקדמים בשוק כולל מסכי K4 בעלי איכות צפיה גבוהה ביותר. ניתן לבחור מסך מחברות איכותיות שונות כגון סאמסונג, דל ועוד. המסכים תומכים במערכת ההפעלה של גוגל – אנדרואיד ומוכנים לשימוש.

מוצרים נלווים

בנוסף למסך האיכותי, ניתן לקבל כבלים לפי סוג החיבור המתאים – VGA, DVI או HDMI.

תמיכה ושירות

תמיכה וליווי אישי טלפוני של חברת Mayer PC ינתנו במספר טלפון 0583233283 בשעות פעילות החנות. הטכנאים ונציגי השירות ישמחו לעזור עם כל שאלה ובעיה בנוגע למסכים עצמם, לחיבור למחשב האישי או להגדרות התפעול.

איסוף מסך המחשב והמוצרים הנלווים

איסוף המסך והציוד הנלווה יתבצע בחנות Mayer PC או באמצעות שליח בתוספת תשלום סמלי.

החזרת מסך המחשב והמוצרים הנלווים

החזרת המסך והציוד הנלווה תתבצע אף היא בחנות Mayer PC עצמה או על ידי שליח בתוספת תשלום סמלי.

איכות ללא התפשרות

חברת Mayer PC מבטיחה לספק מסכים מהמתקדמים בשוק אשר מתאימים לכל מטרה, בין אם לשימוש אישי, ריבוי מסכים לכנסים וימי עבודה או בתור תחליף למסך תקול. המסכים השכורים יכולים להוזיל משמעותית את עלות השימוש במחשב האישי ולהפוך חוויה יקרה לזולה הרבה יותר.