השכרת מצלמת וידאו איכותית

תוך שנים ספורות הפך עולם הצילום מהפכה אמיתית. עוד בתחילת שנות האלפיים נחשב הצילום הדיגיטלי לנחות מהצילום על פילם והמצלמות הדיגיטליות היו יקרות ומסובכות לתפעול. כניסת הטלפונים החכמים (הסמארטפונים) לשוק הפכה את הצילום לנגיש לכל אדם בעל טלפון חכם והמצלמות הפכו לאיכותיות יותר והרבה יותר פשוטות לתפעול. אך מה קורה כאשר אנו רוצים לצלם מאורע גדול ואיננו מסתפקים באיכות של המצלמות הקיימות בטלפונים הניידים, ובנוסף איננו רוצים להכנס להוצאה כלכלית גבוהה ומיותרת?

צילום ביתי ואיכותי בזול

חברת Mayer PC מצאה פתרון לכל החושקים בצילום ברמה גבוהה אך אינם רוצים להשקיע כמה אלפי שקלים לרכישת מצלמה – השכרת מצלמות. המצלמות אשר החברה מציעה הינן מהמתקדמות בשוק ונעות בין הפשוטה לתפעול והמתאימה לאירועים משפחתיים, ועד למצלמות מקצועיות ביותר אשר עומדות בסטנדרטים הכי גבוהים של שוק הצילום, לפי בחירתכם ורמת הידע והתפעול שלכם.

מוצרים נלווים

בנוסף למצלמה האיכותית, תקבלו גם כבל חיבור למחשב אישי, בטריה ומטען לבטריה, על מנת להבטיח שימוש ארוך.

תמיכה ושירות

תמיכה וליווי אישי טלפוני של חברת Mayer PC ינתנו במספר טלפון 0583233283 בשעות פעילות החנות. הטכנאים ונציגי השירות ישמחו לעזור עם כל שאלה ובעיה בנוגע למצלמות עצמן, לחיבור למחשב האישי או להגדרות התפעול. בנוסף ניתן להתייעץ עם הנציגים והטכנאים בנושאי הגדרות המצלמה ודרכי הצילום הטובות והיעילות ביותר במצבים שונים.

איסוף המצלמה והמוצרים הנלווים

איסוף המצלמה והציוד הנלווה יתבצע בחנות Mayer PC או באמצעות שליח בתוספת תשלום סמלי.

החזרת המצלמה והמוצרים הנלווים

החזרת המצלמה והציוד הנלווה תתבצע אף היא בחנות Mayer PC עצמה או על ידי שליח בתוספת תשלום סמלי.

המצלמה לא משקרת

הצילום הפך מאומנות ליחידי סגולה לנגיש להמונים וכל אחת ואחד יכולים לקחת חלק בחוויה הויזואלית, בין אם הם מתכוונים לתעד חברים ומשפחה ובין אם הן רוצות לצלם וידאו קליפ, מערכון, סרטון או כל יצירת וידאו אחרת. חשוב לציין שחלק מהמצלמות מאפשרות גם צילום תמונות סטילס ברמה גבוהה ולכן ניתן לשלב שני סוגי אמנות בחוויה אחת!