השכרת נתב אלחוטי (ראוטר) והשכרת מודם

רבים האנשים הדורשים חיבור לרשת האינטרנט, אך אינם מעוניינים בהתחייבויות ארוכות טווח, בחוזים דרקוניים או בבירוקרטיה ובכאב הראש המלווים את רוב ההתעסקות עם ספקיות האינטרנט בשוק. לכן, חברת Mayer PC מציעה פתרון זול ויעיל – השכרת נתב אלחוטי (ראוטר) והשכרת מודם לכל דורשת או דורש.

השכרת נתב אלחוטי ומודם הינם הפתרון היעיל ביותר לגלישה ברשת

ריבוי הרשתות הסלולריות ושירותי הרשת המוצעים לשוק מאפשרים להתחבר לרשת האינטרנט במינימום זמן התעסקות וכמעט ללא כל ידע טכני, אך מחייבים הסתמכות על חברות גדולות, טכנאים והתחייבויות ארוכות טווח ויקרות. חברת Mayer PC מספקת נתבים אלחוטיים (ראוטרים) ומודמים תומכים דור רביעי אשר מסוגלים לאפשר גלישה של עד שלושים ושניים מכשירים (מחשבים, מכשירי טאבלט וטלפונים סלולריים לסוגיהם), כאשר כל מה נדרש מהגולש הוא להשכיר את הנתב האלחוטי והמודם.
מוצרים נלווים
הנתב האלחוטי (ראוטר) והמודם מגיעים עם מטענים חשמליים וחבילת גלישה גדולה יותר מהמקובל, אשר יאפשרו חווית גלישה וחיבור לרשת ברמה גבוהה, ללא ניתוקים וללא התחייבויות ארוכות טווח או חתימה על חוזים דרקוניים.

תמיכה ושירות

תמיכה וליווי אישי טלפוני של חברת Mayer PC ינתנו במספר טלפון 0583233283 בשעות פעילות החנות, ויאפשרו לכל לקוח התחברות קלה ופשוטה וסביבת עבודה נוחה ביותר. נציגי השירות והטכנאים יעזרו עם כל שאלה בכל נושא ויאפשרו חווית גלישה מספקת, נוחה ופשוטה ביותר.

איסוף הנתב האלחוטי והמודם

איסוף הנתב האלחוטי (הראוטר) והמודם יתבצע בחנות Mayer PC או באמצעות שליח בתוספת תשלום סמלי.

החזרת הנתב האלחוטי והמודם

החזרת הנתב האלחוטי (הראוטר) והמודם תתבצע בחנות Mayer PC עצמה או על ידי שליח בתוספת תשלום סמלי.
השכרת נתב אלחוטי (ראוטר) ומודם מחברת Mayer PC מאפשרת גלישה ברשת מכל מקום, בכל זמן וללא התחייבות ארוכת טווח או התעסקות בירוקרטית
שירותי השכרת הנתב האלחוטי והמודם יכולים להתאים לועידות, חנויות, כנסים, עסקים קטנים או גדולים ולבתים פרטיים אשר מעוניינים בחיבור לרשת, אך אינם מעוניינים בכל הטרחה הכרוכה בהתעסקות עם חברות האינטרנט והספקים. השירות האישי והתמיכה הטכנית והמקצועית יהפכו חוויה שבדרך כלל מזוהה עם כאב ראש לפשוטה ויעילה, המתאימה לדור שנות האלפיים, אשר מעוניין בקדמה טכנולוגית זמינה ומהירה ללא התעסקות או ידע טכני מקיף.