השכרת סורק

סורקי תמונות ומסמכים נחשבו בעבר הלא רחוק לטכנולוגיה מתקדמת הקיימת רק במוסדות להשכלה גבוהה, במעבדות צילום ובמקומות מקצועיים אחרים. מהפכת התרבות והצריכה שאנו לוקחים בה חלק פעיל מדי יום הפכה את המוצר המסיבי למאוד נגיש וידידותי למשתמש, וכיום כל אחת וכל אחד יכולים להשתמש בסורק בצורה אפקטיבית בנוחות של ביתם הפרטי, באיכות שאינה מביישת אף מכון צילום מקצועי.

סריקה נעימה

מכיוון שרוב האנשים לא משתמשים בסורק תמונות או מסמכים מדי יום, חברת Mayer PC מצאה פתרון אשר מקרב את הסורק לבית, בלי להכביד על הכיס בהוצאה כספית מיותרת. השכרת סורק הינה מענה לכל מי שנדרש להתשמש בסורק, אך אינו רוצה לרכוש מכשיר. הסורקים שחברת Mayer PC מציעה הינם פשוטים להפעלה ומתחברים בקלות למחשב, בעזרת כבל או בצורה אלחוטית. בנוסף, המכשירים משלבים ארבעה מוצרים בתוכם, כך שניתן לבצע עוד פעולות בלי לשכור או לרכוש ציוד נוסף. המכשיר כולל (מעבר לסורק עצמו) גם מדפסת, מכשיר פקס ומכונת צילום מסמכים ותמונות.

מוצרים נלווים

חברת Mayer PC תספק, בנוסף לסורק עצמו, מחסנית דיו שחור-לבן ומחסנית דיו צבעוני, המאפשרים הדפסה איכותית בשלל צבעים, מטען חשמלי וחיבור למחשב בעזרת כבל ושקע USB סטנדרטי. בנוסף לחיבור הקווי, בתוך הסורקים עצמם קיים אמצעי המאפשר חיבור אלחוטי למחשב באמצעות טכנולוגיית Bluetooth או דרך הרשת הביתית.

תמיכה ושירות

תמיכה וליווי אישי טלפוני של חברת Mayer PC ינתנו במספר טלפון 0583233283 בשעות פעילות החנות.

איסוף הסורק והמוצרים הנלווים

איסוף הסורק והציוד הנלווה יתבצע בחנות Mayer PC או באמצעות שליח בתוספת תשלום סמלי.

החזרת הסורק והמוצרים הנלווים

החזרת הסורק והציוד הנלווה תתבצע אף היא בחנות Mayer PC עצמה או על ידי שליח בתוספת תשלום סמלי.

נוחות ויעילות אצלכם בבית

שירות השכרת הסורקים של חברת Mayer PC מאפשר גישה ושימוש במכשיר טכנולוגי מתקדם, בלי להכנס להרפתקאות כלכליות, בנוחות המירבית האפשרית, תוך קבלת עזרה מקצועית טלפונית אישית במידת הצורך. יותר לא תצטרכו לעמוד בתורים ולהוציא סכומים גדולים יחסית על פעולה שכיום הינה פשוטה מתמיד ויכולה להתבצע בנוחות של מעונכם.