מוצרי אינטרנט

השכרת נט סטיק (כרטיס חיבור רשת)


אחד הפתרונות היעילים לחיבור רשת בחו"ל או כאשר רוצים לחסוך עלויות חיבור לרשתות סלולריות או אינטרנטיות הוא הנט סטיק. הנט סטיק הוא כרטיס חיבור לרשת (מודם) המותאם לחיבור USB סטנדרטי ומאפשר להתחבר בקלות אמיתית לאינטרנט ללא מנוי חודשי וללא התחייבויות.

היתרונות בהשכרת נט סטיק

כיום ישנם מספר פתרונות זמינים לחיבור לרשת, אך רוב הפעמים מדובר בחיבור רשת (וייפיי) חלש או משותף עם הרבה אנשים ולכן לא ניתן לסמוך על החיבור, במידה וקיים צורך בעבודה רצינית ורציפה. בנוסף לכך, לא בכל המקומות קיימת רשת אלחוטית חופשית, ובמיוחד לא בעת נסיעות או טיולים, ולכן לא מומלץ להסתמך על מזל בלבד ולהצטייד מבעוד מועד בנט סטיק (כרטיס חיבור רשת) אמין ואיכותי.

הוראות הפעלה ודרישות טכניות

חברת Mayer PC מאפשרת שירות השכרת נט סטיק (כרטיס חיבור רשת) לכל דורש, בלי ידע טכני מוקדם וללא הסתמכות על התקנות חומרה או תוכנה מסובכות. הנט סטיק מתחבר למחשב הנייד או הנייח באמצעות שקע ה-USB במחשב ומתקין בעצמו תוכנה ידידותית למחשב ומוכן לעבודה תוך רגע, כך שכל אחת ואחד יכולים להשכיר נט סטיק, לחבר ולהתחיל לעבוד. מעבר להשכרת הנט סטיק עצמו, חברת Mayer PC מספקת (בתוך הנט סטיק עצמו) כרטיס סים דור רביעי וחבילת גלישה סלולרית, אשר מאפשרים גלישה איכותית ורציפה, שירותי שליחת הודעות SMS, חיבור לדואר האלקטרוני, גלישה ברשת ועוד מגוון שירותים תומכי רשת.

תמיכה ושירות

תמיכה וליווי אישי טלפוני מחנות הדגל של חברת Mayer PC ינתנו במספר טלפון 0583233283 בשעות פעילות החנות.

איסוף כרטיס הרשת

איסוף הנט סטיק יתבצע בחנות Mayer PC או באמצעות שליח בתוספת תשלום סמלי.

החזרת כרטיס הרשת

החזרת הנט סטיק תתבצע בחנות עצמה או על ידי שליח בתוספת תשלום סמלי.
השכרת נט סטיק מחברת Mayer PC מאפשרת גלישה ברשת בראש שקט
השירות יכול להתאים לכל אחת או אחד הזקוקים לחיבור רשת, אך אינם רוצים להסתמך על הסיכוי למציאת חיבור Wi-Fi זמין ואיכותי ומעדיפים להתכונן מראש עם אחד המוצרים הנוחים והיעילים בשוק כיום.