השכרת טלפון חכם – סמארטפון

נסו לדמיין את חייכם ללא מכשיר טלפון חכם (סמארטפון). לא פשוט, נכון? מכשירי הטלפון הפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מחיינו ומשמשים את רוב האנשים ככלי עבודה, מחשב נייד מזערי או כספק תוכן המאפשר צפייה, האזנה או קריאה של כמעט כל פריט מידע שקיים בעולם. עד לפני כמה שנים הסמארטפון נתפס כמכשיר הלקוח מיצירת מדע בדיוני, ואכן הוא הינו פלא טכנולוגי שכבר כמעט שכחנו עד כמה הוא מורכב, אך עם זאת נגיש וידידותי למשתמש.

עצמאות אמיתית

השכרת מכשיר טלפון חכם (סמארטפון) מחברת Mayer PC הינה פתרון נוח, יעיל ופשוט המאפשר ניתוק מהצורך בהוצאות כספיות כבדות או התחייבויות ארוכות טווח לחברות הסלולר, תוך שמירה על זיקה טכנולוגית וחדשנות, עקב השכרת מכשיר טלפון חכם (סמארטפון) מהמתקדמים בשוק העולמי. חברת Mayer PC מחזיקה רק מכשירים מוכרים וחדישים של חברות סאמסונג ו-LG, מכשירים המשתמשים במערכת ההפעלה הידידותית של חברת גוגל – אנדרואיד ואשר עוברים איפוס לאחר כל שימוש, עובדה ההופכת את המכשירים לחדשים לכל דבר. הלקוח מקבל מכשיר כאילו היה קונה אותו בחנות במחיר מלא ולא שוכר אותו במחיר מוזל ביותר.

מוצרים נלווים

חברת Mayer PC תספק (בנוסף להשכרת הסמארטפון) מטען חשמלי, מגן למכשיר הטלפון עצמו ומגן למסך המכשיר, המאפשרים שימוש רציף ובטוח ללא חשש מנזקים, בשימוש סביר והגיוני.

תמיכה ושירות

תמיכה וליווי אישי טלפוני של חברת Mayer PC ינתנו במספר טלפון 0583233283 בשעות פעילות החנות.

איסוף מכשיר הטלפון החכם – הסמארטפון

איסוף מכשיר הטלפון החכם (הסמארטפון) יתבצע בחנות Mayer PC או באמצעות שליח בתוספת תשלום סמלי.

החזרת מכשיר הטלפון החכם – הסמארטפון

החזרת מכשיר הטלפון החכם (הסמארטפון) תתבצע בחנות Mayer PC עצמה או על ידי שליח בתוספת תשלום סמלי.

הפתרון היעיל ביותר – השכרת מכשיר טלפון חכם (סמארטפון)

בין אם אתם רוצים לנסוע לחו"ל, לספק מכשיר לקרוב או חבר המבקרים בארץ, או זקוקים למכשירים רבים לצורכי עבודה וכו', השכרת סמארטפון היא הפתרון בשבילכן ובשבילכם. בחרו את מכשיר הטלפון המופעל על ידי מערכת ההפעלה אנדרואיד (המגיע עם מטען חשמלי, מגן לגוף המכשיר ומגן מסך), ודברו או גלשו ללא התחייבות לחברת סלולר וללא הוצאה כספית מיותרת.